מהו קורס רחפנים?

קורס רחפנים הוא קורס שמלמד אותך כיצד להטיס רחפן רחפנים. זה יכול להיות מקוון או באופן אישי, והוא ילמד אותך על מוצרי DJI וכיצד להפעיל אותם בבטחה.

ישנן סיבות רבות מדוע אנשים עשויים לרצות לקחת קורס רחפנים. אחת הסיבות היא שהם רוצים ללמוד יותר על המוצר, כדי שיוכלו להשתמש בו בצורה יעילה יותר. סיבה נוספת שמישהו עשוי לקחת קורס רחפן היא אם הוא צריך לקבל את רישיון הרחפן שלו לעבודה או לצורך הסמכה.

.

מהן הדרישות להוצאת רישיון לרחפן

רישיון לרחפן הוא חובה לפעילות רחפנים מסחרית. ה-FAA קבעה חובה להחזיק ברישיון טייס רחפנים אם אתה מבצע פעולה מסחרית כלשהי עם רחפנים. ניתן לקבל את הרישיון על ידי ביצוע מבחן חלק 107 או על ידי הגשת בקשה לפטור.

אתה צריך לגשת למבחן חלק 107 אם אתה מתכנן להטיס רחפנים באופן מסחרי וצריך רישיון. אם אינך רוצה לגשת למבחן, הגש בקשה לפטור אשר זמין גם בהתאם לדרישות ה-FAA. אתה יכול גם לקבל הכשרה מבית ספר מוסמך על מנת לזכות בפטור זה ולחסוך מעצמך ביצוע המבחן.

נדרש רישיון לרחפן לכל מפעילי הטייסים המסחריים הקטנים של רחפנים. כדי לקבל את דרישות הרישוי וההכשרה המתאימות, יש להבין תחילה את ההבדל בין טייס רחפן למפעיל טייס מסחרי קטן.

מינהל התעופה הפדרלי (FAA) מגדיר טייס מסחרי קטן ככל אדם שאינו אדם פרטי ומפעיל מטוסים לקידום עסק או עיסוק, אך שאינו עומד בכישורים להגדרתו כמפעיל מטוס ציבורי. טייסי רחפנים הם אלה שמפעילים מערכת מטוסים בלתי מאוישים שמשקלם מתחת ל-55 פאונד, אך הם אינם עומדים בכישורים להגדיר כטייסים לפי חלק 107.